Hledáte dlouhodobé pracovní uplatnění ?  Očekáváte solidní jednání a rovnocenný vztah ?  V případě, že Vás naše níže uvedené pracovní pozice zaujmou, neváhejte nás kontaktovat.

Aktuálně nabízíme volné pozice, na kterých běží výběrové řízení

AUTOMECHANIK / AUTOKAROSÁŘ

Místo pracoviště:           Jihlava
Plat:                           25 000 – 32 000 Kč/měsíc, dle praxe a výkonu
Pracovní poměr:            práce na plný úvazek
Smluvní vztah:               pracovní smlouva na dobu neurčitou
Vzdělání:                      min. dokončené vzdělání ÚSO - vyučen
Jazyky:                        čeština (výborná)
Řidičský průkaz:            B

Požadujeme:

Zájem o opravy osobních vozidel, nejlépe zahraničních značek, zájem o další vzdělávání a odborný růst,
kvalitně odvedenou práci a orientaci na výsledek

Nabízíme:

Perspektivu, práci v mladém kolektivu s možností dalšího kariérního růstu, zajímavé uplatnění u
prestižních značek, odměnu dle výkonu,  slevu na firemní výrobky a služby, stravenky/příspěvek na stravování,
vzdělávací kurzy, školení, firemní akce

Náplň práce:

Provádění karosářských a mechanických oprav vozů, realizace záručních oprav a prohlídek, vedení evidence o opravách
a prohlídkách, spolupráce se servisním technikem

Nástup možný ihned
V případě zájmu zašlete profesní životopis na adj@adj.cz, případně nás navštivte na recepci servisu