Hledáte dlouhodobé pracovní uplatnění ?  Očekáváte solidní jednání a rovnocenný vztah ?  V případě, že Vás naše níže uvedené pracovní pozice zaujmou, neváhejte nás kontaktovat.

Aktuálně nabízíme tyto volné pozice

AUTOMECHANIK PRO ZNAČKU MAZDA  -
do našeho servisního týmu hledáme fandu značky

Místo pracoviště:           Jihlava
Plat:                           od 25.000.- do 35.000-  Kč, dle praxe a výkonu
Pracovní poměr:            práce na plný úvazek
Smluvní vztah:               pracovní smlouva na dobu neurčitou
Vzdělání:                      min. dokončené vzdělání:  ÚSO - vyučen s maturitou
Jazyky:                        čeština (výborná)
Řidičský průkaz:             B

Nabízíme:

Zajímavé uplatnění u prestižní značky, odměnu dle výkonu, slevu na firemní výrobky a služby, týden dovolené navíc, stravenky/příspěvek na stravování, odborná školení a vzdělávání dle kariérního řádu Mazda.

Požadujeme:
Zájem o opravy osobních vozidel, nejlépe zahraničních značek, zájem o další vzdělávání a odborný růst,
kvalitně odvedenou práci a orientaci na výsledek, bydliště Jihlava a okolí max. 15 km.
Náplň práce:

Provádění mechanických oprav vozů, provádění záručních oprav a prohlídek, vedení evidence o opravách
a prohlídkách, spolupráce se servisním technikem a vedoucím servisu

V případě zájmu zašlete profesní životopis na adj@adj.cz, případně nás rovnou navštivte
Vždy do mailové žádosti o pracovní místo přiložte, prosím, strukturovaný životopis s fotografií.