Autoskla, pojistné události

Nabízíme Vám profesionální a kompletní servis při opravách a výměnách autoskel. Vyřídíme za Vás veškerou komunikaci s pojišťovnou včetně úhrady za opravu. Poskytneme Vám poradenství a navrhneme, jak optimálně postupovat v případě poškození Vašeho autoskla.
 
V případě autonehody nebo poškození vozidla nás kontaktujte na tel: 567 587 567, nebo 602 106 060. Jsme Vám k dispozici v pracovní dny od 7.30 – 17.00 hodin.
 

Oprava autoskla

Pokud máte prasklé čelní sklo, měli byste jej nechat opravit co nejdříve, dokud je poškození malé. V případě odkládání opravy dojde ke znečištění „kráteru“ a prasklina zůstane viditelná i po opravě. Oprava je vhodná zejména u menších škod, v případě, že se „kráter“ nachází na vnější straně skla, není větší než 5 mm a trhliny nepřesahují plochu o průměru 50 mm. Poškození se nesmí nacházet v okrajové části vozu, v zorném poli řidiče a náš odborník musí posoudit hloubku poškození. U postranních a zadních skel není oprava možná.
 
 
 
 

Výměna autoskla

V případě, že oprava na základě zákonných ustanovení nebo vzhledem k rozsahu poškození již není možná, je nutné autosklo vyměnit. Autosklo je považováno za rozbité v případě, že prasklina ve stírací ploše je větší než 20 mm. Poškozené autosklo bude vyjmuto z vozu pomocí speciálního řezného vlákna a nové autosklo se zamontuje pomocí originálního lepidla. Odborné provedení prací v naší provozovně zabraňuje pozdějším nepříjemnostem jako například poškození karosérie korozí a udržuje provozní bezpečnost vozu.