Svěřte svou Mazdu odborníkům a užívejte si radost z jízdy co nejdéle                                                     


Kdo jiný by měl znát Váš vůz lépe než autorizovaný servis Mazda? Pokud jste majitelem vozu mazda staršího více než 3 roky, můžete nyní využít servisní program Mazda Fair Service a ušetřit z ceny servisních služeb*.

Za zvýhodněných podmínek získáte také jistotu zázemí autorizovaného servisu Mazda, včetně kvalifikovaných a školených mechaniků, nejnovější diagnostiky, ověřených postupů, použití kvalitních originálních náhradních dílů a záruk poskytovaných na servisní úkony i použité díly. Dobrý technický stav je základem bezproblémového provozu Vašeho vozu a zvyšuje jeho hodnotu při dalším prodeji.

Program Mazda Fair Service se vztahuje na uvedené díly za předpokladu provedení servisních úkonů u autorizovaných opravců Mazda. Čím je vůz starší, tím vyšší je cenová výhoda pro originální servisní a údržbové díly podle programu Mazda Fair Service**. Sleva na příslušné díly je 10 - 30% podle stáří vozu.

Stáří vozu                                Sleva na servisní a údržbové díly
4. a 5. rok v provozu                      10% sleva
6. a 7. rok v provozu                      20% sleva
8. rok v provozu a více                  30% sleva

Sleva je poskytována na servisní a údržbové díly dle klasifikace výrobce.

* Poznámka: den zahájení provozu se počítá od data spuštění záruky na vozidle.
** Do kategorie servisních a údržbových dílů patří například alternátory, startéry, stěrače a stírátka, brzdové destičky a obložení, brzdové kotouče a bubny, baterie, žárovky, katalyzátory, spojky a spojkové díly, tlumiče odpružení, vodní pumpy, tlumiče výfuku, chladiče a hadice, filtry (vzduchové, olejové).