NISSAN - ADJ.CZ AUTO

 

Nově pro vás rozšiřujeme nabídku prodeje a služeb o nové vozy značky Nissan

Společnost ADJ.CZ AUTO se stala autorizovaným prodejcem a servisem značky Nissan.
Od 01.03.2022 vám poskytujeme služby v oblasti autorizovaného servisu vozů Nissan, v druhé polovině letošního roku bude zahájen prodej vozů. Nabídneme Vám kompletní modelovou řadu Nissan a to jak osobní vozy, tak užitkové vozy, elektromobily i crossovery včetně nejprodávanějšího crossoveru v Evropě Nissan Qashqai.

 

O společnosti Nissan v Evropě

Nissan je jednou z nejproduktivnějších zámořských automobilek v Evropě, která čítá více než 16 000 zaměstnanců. Jen za rok 2018 vyrobily továrny Nissanu ve Španělsku, Rusku a Velké Británii cca 600 000 vozidel. Součástí této výroby byly také oceňované crossovery, lehká užitková vozidla a nejprodávanější elektromobil v Evropě – Nissan LEAF.

Nissan se zaměřuje na produkci vozidel s emisní jízdou bez ztrát životů na silnicích a jeho vizí je inteligentní mobilita. To ovlivňuje vývoj všech produktů a technologií tohoto výrobce a je rozhodujícím faktorem při návrhu technologií a motorizace.

 

Posílení produktové řady v Evropě

Cílem japonské automobilky Nissan je nadále posilovat svou produktovou řadu v Evropě a pokračovat tak ke zvyšování konkurenceschopnosti společnosti. Právě nový Nissan Juke a nový Nissan Qashqai jsou prvním krokem k obnově produktové řady osobních vozů.

Více informací na : https://www.nissan.cz/