Exkluzivní operativní leasing MAZDA

Značkový operativní leasing pro vozy Mazda3, Mazda 6, Mazda CX-5, Mazda CX-3 a další modely Mazda.

Nabízíme Vám dlouhodobý pronájem, operativní leasing na vozy značky Mazda za výhodné ceny.
Patříme mezi největší specializované dealerství značky Mazda v ČR, prodáváme všechny modely značky MAZDA a zajišťujeme kompletní servisní služby Mazda.
Výhodnou nabídku máme pro každého, ať už využije vůz nižší střední třídy Mazdu 3, nebo dá raději přednost reprezentativnímu vozu Mazda 6,  nebo hledá schopnosti vozů SUV.
 
V případě zájmu o více informací, nacenění jiných modelů či parametrů operativního leasingu, neváhejte nás kontaktovat.

 

 

 

MAZDA 3 - typová kalkulace

Tento model garantuje propojení skvělých jízdních vlastností, nadstandardního komfortu a maximální praktičnosti. Osvědčený benzínový motor 2,0 SKYACTIVE s výkonem 120k nebo 165k je tou nejlepší volbou garantující skvělou jízdní dynamiku se zárukou vynikající ekonomiky provozu.

 

operativní leasing Mazda3

MÁM ZÁJEM O VOZIDLO
 

MAZDA 6 - typová kalkulace

Tato varianta je synonymem luxusu a pohodlí. Reprezentativní vzhled, špičkový podvozek, osvědčené motory SKYACTIVE, prvky luxusní výbavy prémiových tříd již ve standardní výbavě. Výhradně pozitivní emoce a nadšení Vám garantuje k dokonalosti vyladěný benzínový motor 2,0i 165k, neuvěřitelně úsporný turbodiesel 2,2 D s výkonem 110k a 175k nebo pro milovníky sametově klidné síly určený benzínový motor 2,5i s výkonem 192k. Kromě tradičního 6. st. manuálního řazení můžete zvolit  komfort 6-ti stupňového „automatu“ s rychlým přímým řazením jako u „manuálu“. Již od střední výbavy jsou standardem kompletní elektrická výbava, světla s LED plnohodnotnou technologií, 17“ hliníkové ráfky, vyhřívaná sedadla, tempomat, kompletní sada bezpečnostních asistenčních systémů, technologie i-ELOOP, systém SCBS, G-Vectoring systém, adaptivní tempomat, vyhřívaný volant, možnost pohonu 4x4 a mnoho dalšího…

operativní leasing Mazda 6

 
operativní leasing Mazda 6
 
 

TŘÍDA SUV – MAZDA CX-5 - typová kalkulace

Kombinace prostoru, pohodlí, bezpečí a záruka průjezdu každým terénem – to je MAZDA CX-5. Schopnosti tohoto vozu dalece převyšují Vaše očekávání. Brilantní pohon 4x4, výkonné benzínové nebo turbodieselové motory vždy s možností volby mezi 6-ti st. manuální nebo automatickou převodovkou s možností přímého řazení. Také zde naleznete stejně komfortní prvky výbavy jako u modelu Mazda6. V polovině roku 2017 uvedeme do nabídky zásadní nový model tohoto vozu, kde zůstane zachována osvědčená špičková technologie pohonných jednotek ale nabídne ještě lepší jizdní komfort, G-Vectoring systém, nejnovější multimediální systém se 7“ barevným dotykovým displejem, který může doplňovat audio systém BOSE se 12 reproduktory, nebo ještě lepší bezpečnostní paket i-Activesense


 

 

 

 

TŘÍDA SUV – MAZDA CX-3 - typová kalkulace

Nová Mazda CX-3 je kompaktní crossover, který kombinuje jedinečný, stylový a pulsující design KODO – duše v pohybu s pohodlím a praktičností, které vyhovují vašemu životnímu stylu. Oceňovaná technologie SKYACTIV přináší nekompromisní sportovní výkon a dynamické, citlivé řízení, proto se model Mazda CX-3 perfektně hodí jak pro jízdu ve městě, tak pro cestování na venkově. Model CX-3 klade maximální důraz na řidiče a byl navržen kolem něj s inovativními bezpečnostními funkcemi systému MZD Connect a i-ACTIVSENSE, které zajišťují, aby byla každá jízda příjemná, zábavná a bezpečná. To jsou pouze některé z důvodů, proč je Mazda CX-3 odvážně jiná a vytváří nový standard jedinečného zážitku z jízdy.

 

 

MÁM ZÁJEM O VOZIDLO