Klimatizace vozu

Klimatizace je dnes v moderních automobilech prakticky nepostradatelná. Aby pracovala spolehlivě a správně, měla by být pravidelně kontrolována. Postaráme se Vám o profesionální údržbu klimatizace a topení Vašeho vozu, provedeme kontrolu těsnosti, doplníme chladivo a kompresorový olej, vyměníme kabinový vzduchový filtr, provedeme desinfekci ozonem …
 

Dodatečná montáž nezávislého topení

Motory vozidel, vyrobené v souladu s nejmodernější koncepcí, často produkují pouze malé množství zbytkového tepla. Umíme do Vašeho vozu instalovat nezávislé topení. Nezávislé topení dokáže spolehlivě vyhřát i interiér vozidel, která využívají inovativní koncepty pohonu, jako jsou hybridní automobily a elektromobily.
 

Desinfekce klimatizace, interiéru OZONEM

Chcete zažít 100% vydezinfikovaný automobil, zbavený nepříjemných zápachů (od cigaret, zvířat, po rozlitém mléce) a neviditelných nepřátel v podobě virů, baktérií, plísní, roztočů a nejrůznějších typů alergenů? Spolehněte se na OZON, nejúčinnější přírodní oxidační činidlo, jaké je v současné době známo. Ozon jako plyn pronikne do všech skulin a pórů materiálů jako jsou koberce, čalounění, potahy, ventilační a klimatizační systém a zničí zde všechny mikroorganismy. Po aplikaci ozonu a vyvětrání vozidla zmizí nepříjemné zápachy a ve vozidle zůstane asi 24 hodin cítit ostrá vůně čistého vzduchu (postupně jak ozon odeznívá), jako třeba po bouřce.