Dezinfekce klimatizace

Máte pocit, že při usednutí do Vašeho vozu cítíte zápach, či zatuchlinu? Důvodem toho je vlhkost, která se sráží na výparníku klimatizace. S vlhkostí se zde usazují i drobné nečistoty, které jsou základem pro mikroskopické částice jako jsou bakterie, houby a roztoče. Všechny tyto mikroby pak vdechujete. Tedy i děti a alergici.
 
 
 
Chcete mít interiér automobilu a klimatizační systém čistý, zbavený nepříjemných zápachů, virů, bakterií, plísní, roztočů a nejrůznějších typů alergenů? Řešením je OZON, nejúčinnější přírodní oxidační činidlo, jaké je v současné době známo.
Ozon je plyn, který se dostane opravdu všude, kam se běžné sprejové dezinfekce nedostanou. Neexistuje žádný virus ani bakterie, které by ozonu dokázaly odolat. Ozon je 3000x rychlejší než chlór.
 

Jak probíhá desinfekce ?

Dezinfekce systému výdechů a celého vozu je doporučena aspoň jednou ročně. Dezinfekce vyhubí veškeré nechtěné organismy a posádka tak dýchá čistý vzduch. Spolu s dezinfekcí je doporučena výměna kabinového filtru, skrz který proudí vzduch zvenčí do vozu. Nejúčinnější dezinfekční metodou je v současné době ozon.
Dezinfekce klimatizace je prováděna na počkání a trvá zhruba 30-40 minut. Výměna kabinového filtru trvá zhruba 5 až 15 minut podle daného vozu.

 

Desinfekci OZONEM vám provedeme kdykoli na počkání nebo ve spojení s vaší zakázkou za zvýhodněnou cenu 350,- Kč