Financování nového vozu 

K nákupu nového automobilu Vám nabízíme výhodné financování, možnost pojištění, prodlouženou záruku anebo nákup nového vozu protiúčtem. Každý kdo si z naší nabídky vybere nový automobil, může využít možnosti úvěru, který není zatížen DPH z finančních služeb. Další možností pak je finanční leasing pro podnikatele a právnické společnosti. Naše firma nabízí také operativní leasing, jehož velkou výhodou je, že zaplatíte za vůz jenom rozdíl mezi pořizovací a garantovanou zůstatkovou cenou vozu na konci leasingu.

Přenechte starosti s Vaším stávajícím automobilem na nás. Váš stávající vůz můžete použít jako protihodnotu při koupi nového vozu. To znamená, že nákup nového automobilu i prodej Vašeho stávajícího vyřídíte hned u nás  bez zbytečných starostí.

Pojištění

K nově zakoupeným vozům nabízíme také výhodné pojištění, které kromě zákonného pojištění zahrnuje také další pojištění, které zaručuje například poskytnutí náhradního vozu během opravy, pojištění skel, pojištění pro případ krádeže, úrazové pojištění a mnoho dalšího. Našimi hlavními partnery jsou Česká pojišťovna, UNIQUA, Kooperativa, Alianz, Česká podnikatelská a Generali.

Prodloužená záruka

Zákazníci mohou také využít možnosti prodloužené záruky, která zahrnuje mimo jiné záruku na nový vůz nebo na 100 000km, záruku na lak a povrchovou korozi na 3 roky atd. Navíc ještě s volitelným rozšířením záruky získáte prodloužení záruky o dva roky nebo dokud nebudete mít na tachometru více než 150 000km.