On-line objednání na servis

Objednejte se na servis on-line. Vše vyřídíte rychle, v čase, kdy se vám to hodí.
Zavoláme Vám, doupřesníme požadovaný termín a společně domluvíte další detaily vaší zakázky.

Stačí pouze vyplnit a odeslat !

Více informací

Servis mechanických systémů a elektroniky

Najdete u nás autorizovaný servis vozů značek  Mazda, a multiznačkový servis BoschCarService. Zkušení a proškolení mechanici i nejmodernější technika je u nás samozřejmostí. Dosahujeme kvalitního zákaznického hodnocení a kvalitních recenzí. Mnoho soukromých i firemních zákazníků u nás servisují své vozy mnoho let a jejich spokojenost s námi je dlouhodobá.

Více informací

Autoskla

Potřebujete opravit poškozené čelní sklo, zacelit na něm prasklinu, nebo ho vyměnit ? Nabízíme pro tento druh servisu širokou škálu vysoce kvalitních služeb a produktů. 
Více informací

Pojistné události, karosářské a lakýrnické opravy

Nabízíme Vám profesionální a kompletní servis při opravě Vašeho vozu, likvidaci pojistné událostí a zajištění veškeré komunikace s pojišťovnou. Poskytneme Vám poradenství a navrhneme, jak optimálně postupovat v případě poškození Vašeho vozidla.

Více informací

Pneuservis

Poskytujeme služby kompletního pneuservisu - od výměny pneumatik, přes vyvažování, čištění ráfků, tlakové mytí kol až pod 3D geometrii - pro zajištění bezpečné jízdy bez ohledů na počasí

Více informací

STK a emise

Když se u vašeho vozu blíží dvouletá technická kontrola a měření emisí neváhejte se na nás obrátit.

Veškeré náležitosti vyřídíme za Vás. A pokud chcete, můžeme ihned také zkontrolovat vaše vozidlo a opravit případné závady.

Více informací

Náhradní díly

Ke každé značce vozu nabízíme široký sortiment originálních náhradních dílů a příslušenství.

 

Více informací

Mazda Fair Service

Čím odbornější péči své Mazdě dopřejete, tím déle se na ni můžete plně spolehnout. Je-li váš vůz starší 3 let, můžete mu díky službě Mazda Fair Sevice dopřát odborný servis, který vám ušetří starosti i finance.

Více informací

Služby mycího boxu

Našim zákazníkům nabízíme ruční mytí vozu a čištění interiéru. Ruční mytí zajistí čistý vůz bez nebezpečí poškození laku v kartáčových myčkách
Ke své práci používáme profesionální mycí a čistící prostředky společnosti Sonax a technologii společnosti Bosch a Karcher.

Více informací