Záruka 6 let na nové vozy Mazda

 

 
Společnost Mazda předchází pověst vysoké kvality a spolehlivosti, ale není nutné spoléhat se jen na ni.
Nově nyní Mazda prodlužuje kompletní záruku na nové vozy, která činí 6 let nebo 150 000 kilometrů. Co všechno tato záruka kryje? Doslova vás ochraňuje před náklady na neočekávané opravy všech důležitých komponentů. S vědomím toho, že jste chráněni před neočekávanými událostmi, se budete moci ještě více soustředit na požitek z jízdy. 

 

Přehled záruk MAZDA:

  • Záruka na nový vůz - 6 let, nebo do ujetí 150 000 km podle toho, co nastane dříve. Můžete ji uplatnit na odstranění výrobních či materiálových vad.
  • Záruka na lak a povrchovou korozi - kryje váš vůz po dobu 3 let. Počet najetých kilometrů nehraje roli. Během této doby můžete reklamovat případné závady na laku vzniklé během výrobního procesu.
  • Záruka na prorezivení karoserie - můžete uplatnit po dobu 12 let na závady, které způsobily prorezivění karoserie. Počet najetých kilometrů nerozhoduje.
  • Záruka na Originální příslušenství MAZDA - vztahuje se na doplňky zakoupené společně s vozem a můžete ji uplatnit po dobu 3 let, nebo do ujetí 100 000 km podle toho, co nastane dříve.
 
Pokud máte zájem o více informací o zárukách Mazda nebo o individuální nabídku, neváhejte kontaktovat naše prodejce.

 

 

 

NOVÝ VLAJKOVÝ MODEL ZNAČKY MAZDA

Zcela nová Mazda CX-60 představuje vše, co Mazda za posledních 100 let vložila do své DNA: od skvělého vnitřního i vnějšího designu,
přes japonské řemeslné zpracování až po nové technologie, které se zaměřují na vytvoření fantastického zážitku pro řidiče a jeho spolujezdce.
Mazda CX-60 se stejně jako všechny ostatní vozy Mazda skvěle řídí – intuitivně, bezpečně, snadno a příjemně.
V jejím designu se snoubí vysoce kvalitní materiály, japonské know-how a vášeň, kterou zkušení mistři Takumi ve společnosti Mazda vnášejí do každého z našich jedinečných vozů.
Zcela nová Mazda CX-60 je také naším prvním plug-in hybridným modelem,
a spolu s ním představujeme celou řadu nových technologií zaměřených na řidiče.