Originální náhradní díly Mazda

Originální náhradní díly Mazda jsou jediné díly, které byly vyrobeny se stejnou péčí a nadšením jako Vaše Mazda. Jsou pečlivě zkonstruovány s ohledem na dokonalou kompatibilitu a bezporuchovost, vyrobeny v nejvyšší kvalitě a nabízeny za výhodné ceny. Originální náhradní díly Mazda samozřejmě splňují veškeré záruční požadavky.

Výhody pro vás

Bude-li Vaše Mazda potřebovat servis, obraťte se na nás. V rámci služeb našeho autorizovaného servisu Mazda Vám poskytneme originální servis i náhradní díly Mazda.

A jaký je výsledek? Zůstanou zachovány původní charakteristiky brzd, ovládání i jízdní vlastnosti Vaší Mazdy. Stejně tak budou splněny emisní limity a všechny požadavky, vyžadované při technické kontrole vozidla. Svěřte svou Mazdu odborníkům a užívejte si radost z jízdy co nejdéle.                      

 


Pokud jste majitelem vozu Mazda staršího více než 3 roky, můžete nyní využít servisní program Mazda Fair Service a ušetřit z ceny servisních služeb.*

Program Mazda Fair Service se vztahuje na uvedené díly za předpokladu provedení servisních úkonů. Čím je vůz starší, tím vyšší je cenová výhoda pro originální servisní a údržbové díly podle programu Mazda Fair Service.**

Sleva na příslušné díly je 10 - 30% podle stáří vozu.

Stáří vozu                              Sleva na servisní a údržbové díly
4. a 5. rok v provozu                     10% sleva
6. a 7. rok v provozu                     20% sleva
8. rok v provozu a více                 30% sleva

Sleva je poskytována na servisní a údržbové díly dle klasifikace výrobce.