Očekáváte profesionální péči o Vaši Mazdu ?  
Nebo jste firma a očekáváte profesionální péči o Váš vozový park?
Jsme tu právě pro Vás.


Naše prostory jsou bezbariérové, čas čekání si můžete zkrátit denním tiskem, občerstvením a připojením na internet Wi-Fi zcela zdarma.
Po dobu opravy můžete využít naše náhradní vozy.


Proč využít náš servis?

Postaráme se nejen o Váš vůz, ale postaráme se i o Vás – našeho zákazníka. Servis vozu u nás znamená, že získáte profesionální servis za konkurenceschopnou cenu. Pro Vaše auto to znamená radost z jízdy, spolehlivost, bezpečnost a příznivou prodejní hodnotu ojetého vozu.


Transparentní tvorba cen

Náš technik s Vámi probere servis dopředu, včetně cen za díly, oleje, kapaliny a daně z přidané hodnoty, abyste s nimi mohli počítat a nebyli později překvapeni. Po servisu se také dozvíte o jakémkoli servisu nebo údržbě, která by mohla být potřebná v budoucnosti. 


Školení a výbava

Naši technici se pravidelně účastní různých školení týkajících se nejnovějších technologií, aby byla zajištěna účinná údržba a diagnóza. Také investujeme do speciálně zkonstruovaných nástrojů a diagnostického vybavení. Technici Mazda se zavázali držet krok s našimi technickými informačními systémy, aby Vám poskytovali ještě lepší služby.


Elektronická servisní knížka

Veškerý náš rutinní servis je bezpečně uchován v centrální evidenci Mazda -  Elektronické servisní knížce. Tak se zabrání podvodným záznamům, zvýší se prodejní hodnota ojetého vozu a celou servisní historii svého vozu vždy budete mít okamžitě k dispozici.

Přizpůsobíme se Vašemu programu

Když si objednáte další servisní prohlídku, naši prodejci si s Vámi domluví čas, který Vám vyhovuje. Nebudete tak muset zbytečně čekat.
Po dobu opravy můžete využít naše náhradní vozy.